Şirket Profili

 

İşimiz ; Müşterilerimize değer katacak ürün ve hizmetleri, kaliteli servisimiz ile sunmak.

Hizmetlerimiz

• Genel Gemi Tedariği

Müşterilerimiz için ; Kumanya, Kabin, Güverte ve Makine Malzemesi, Gümrüklenmiş Mal, Mutfak Eşyası, Kırtasiye, Tek Kullanımlık Ürünler, Kimyasal, Gemi Bakım Ürünleri hizmeti sunmaktayız.

Vizyon:

ORKA olarak vizyonumuz, dünyada ki tüm denizcilere değer veren organizasyonumuzu sunmaktır. Müşterilerimizin bizi tercih etmelerinin sebebi, onlara verdiğimiz değerdir. ORKA sunduğu Ürün ve Hizmetlere, tecrübeli ekibi ile değer kazandırarak, denizcilik sektörüne hizmet veren örnek bir firma olmaktır.

Misyon:

ORKA tüm denizciler için; Boğaz ve Limanlarda hizmet veren , 7/24 çalışan ve teslimatlarını gerçekleştiren bir Gemi Tedarik Firmasıdır. Denizciler için kullanacakları en iyi ürünleri depolarımızda muhafaza ediyor, kaliteli ve güvenli hizmetimizi gerçek değeri ile sunuyoruz.

Deniz ticaretinde armatörün kaliteli eksizsiz hasarsız ve zamanında ikmal talebine yeni bir nefes ile katkı vermek ,kusursuz hizmet kalitesini ilke edinmiş bilinçle 26 yıllık firmamızın tecrübesiyle yola çıktık.

Değerler:

»Mükemmeliyet – Takım çalışması, sürekli gelişim, müşteri memnuniyeti, yenilik ve eğitim ile hiç durmadan mükemmeliyet ve kalitenin peşindeyiz.
»Duyarlılık – Gücümüzün kaynağı ve misyonumuzun odak noktası insandır. Tüm müşterilerimize duyarlılık ve değerle hizmet vermekteyiz.
»Dürüstlük – İşimizi dürüstlük ve adillik ile yapmakta ve etik ve profesyonel standartları karşılamaktayız.
»Saygı – Biz, ORKA ile çalışan ya da ORKA’dan hizmet alan her bir bireye verdiğimiz değer, kalite ve önemle büyük bir saygı duymaktayız.
»Sorumluluk – Yaptığımız işlerin tüm sorumluluğunu üstlenir, aldığımız olumlu ve olumsuz tüm sonuçlardan kendimizi sorumlu tutarız.
»Güven – Müşterinin ihtiyaçlarını önceden belirlemek ve bu ihtiyaçlara yanıt vermekteki becerimiz sayesinde müşterilerimizde güven inşa ederiz.