Tarihçemiz

ORKA Ev Dışı Tük. Gıda İnş. A.Ş. nin temelleri 1992’ye kadar dayanmaktadır. 90’lı yıllarda Toptan & Perakende alanında hizmet veren şirket 2000’li yıllara geldiğinde EDT (Ev Dışı Tüketim) Pazarında daha iyi hizmet vermek amacıyla, kendini yenileyerek yoluna devam etme kararı almıştır.
ORKA Gıda olarak Kamu kurumları, Restorantlar, Kafeler, Oteller ve Catering şirketlerine profesyonel şekilde hizmet almaları için binlerce ürün çeşidi ile yüzlerce noktaya hizmet götürüyoruz.
Profesyonel satış ekibimizle, geniş depolama alanlarımızla ve yaygın dağıtım ağımız ile uluslararası yerel markaların tedarikçiliğini yapmaktayız.
Gıda sektöründe önemli olduğuna inandığımız ISO 9001 ve 22000 kalite belgelerimiz ve geniş ürün çeşitliliğimiz ile yüksek standartlardan satış ve dağıtım organizasyonuna sahibiz.
Taze ve Donuk ürünler özelinde, frigofirik araçlarla en hızlı şekilde Hizmet sunmaktayız.

Ürün ve Hizmet Kalitesinde Süreklilik ile Güven bütünleşerek, ‘’ Değerli Organizasyon’’ sloganımızı keşfettik ve tüm organizasyonumuzda ki personel ve donanım yatırımımızı bu değerler için konumlandırdık.

Bugün itibariyle ORKAEDT olarak deniz sektöründe gemi ikmal hizmetini vermeye başladık. Transit ve dahili olarak tüm Türk limanlarında ve boğazlarında gemi kumanya ve müstehlik malzeme ikmali yapmaya başladık.

ORKA ; Sektörde tecrübeli olan ekibi ile beraber, Müşterilerine her zaman daha iyi hizmet vermek adına Gelişme ve Yenilenme çalışmalarına her zaman devam edecektir.

Müşterimizin memnuniyeti bizim için çok önemli, ORKA her gün daha fazla mutlu müşteriye ulaşmak için ilerliyor.